www.cvonline.hu

Műszaki menedzser (Referenciaszám: RE-1131)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.06.22.
Hirdetés azonosító: 901008

Feladatok:

  • Műszaki dokumentációk kezelése, nyilvántartása
  • Műszaki ajánlatok kezelése
  • Ügyvezető igazgató munkájának napi szintű támogatása
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, levelezések és telefonhívások kezelése
  • Vezetői megbeszélések, találkozók szervezése, ütemezése
  • Határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása

Elvárások:

  • Műszaki menedzser vagy építőmérnök végzettség
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Kiváló együttműködő és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

A munkáltató ajánlata:

  •  Versenyképes bérezés
  •  Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi megbízója számára toboroz és közvetít munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1131-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő