www.cvonline.hu
Műszaki menedzser gyakornok (Referenciaszám: PJ4324)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.24.
Jelentkezési határidő: 2016.04.29.
Hirdetés azonosító: 1022892
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat a következő pozícióba:

Műszaki menedzser

Feladatok:
- Mérnöki osztály munkájának támogatása
- Adatrögzítés, dokumentumok kezelése, irattárazás

Elvárások:
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgató jogviszony
- Heti minimum 3 nap vállalása (iskola mellett is)
- Legalább középfokú angol nyelvtudás
- Folyamatban lévő műszaki menedzser vagy mérnöki tanulmányok

Amit kínálunk:
- Hosszú távú tapasztalatszerzési lehetőség
- Karrierépítési lehetőség

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.