www.cvonline.hu

Műszaki menedzser asszisztens

  • A hirdetés 335 napja lejárt

Feladatok:

  • dokumentáció kezelése
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal, megrendelések készítése
  • fuvardokumentációk elkészítése,
  • fuvar szervezés

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Precizitás, önállóság, terhelhetőség, csapatjátékos
  • Felhasználószintű számítástechnikai tudás
  • Fémipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Fuvarszervezésben szerzett jártasság (EKEAR)
  • Német nyelv ismerete
  • Vámügyintézésben szerzett jártasság
  • Kommunikáció a külföldi partnerekkel (DE, SK, ENG)

Előny:

  • További idegen nyelvek ismerete (angol, szlovák, cseh, spanyol, horvát)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Megjegyzés:

  • Részmunkaidős foglalkoztatás is lehetséges

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő