www.cvonline.hu
Műszaki megrendelés ügyintéző
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.02.
Jelentkezési határidő: 2015.02.11.
Hirdetés azonosító: 831243
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú

Feladatok

  • Fogadja a belső- vagy külső ügyfelek megrendeléseit (SW/HW beszerzését, vagy informatikai termékek gyártásának megrendelését, vagy nemzetközi hozzáférési kérelmeket, stb.)
  • Ellenőrzi és engedélyezi a megrendelések/műszaki megvalósítási tervek teljességét és helyességét, a hiányzó szükséges adatokat beszerzi
  • Elindítja, koordinálja és ellenőrzi a technikai/műszaki megrendelési folyamatokat a megrendelés beérkezésétől az üzembe helyezésig és átadásig
  • Figyelemmel kíséri a szállítási idő és a tartalom tekintetében a visszajelzéseket, proaktív lépéseket tesz a szolgáltatás határidőn belüli átadásának érdekében
  • Informálja a vásárlót a megrendelés státuszáról
  • Teljesíti az elvárt szolgáltatási színvonalat/szinteket
  • Jelentést nyújt a megrendelő félnek (külső és belső)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Folyékony német és legalább középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret, különösen Excel és Power Point, Word

Előnyt jelent

  • SAP alapfokú ismerete
  • Megrendelési rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Csapatjátékos attitűd
  • Proaktivitás

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió