Műszaki megrendelés ügyintéző (termék és tarifa konfigurálás) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 828697
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Termékek és tarifák implementálása üzleti   követelmények és funkcionális specifikációk alapján
  •   Szoros együttműködés a társosztályokkal
  •   Az implementált megoldások belső   minőségbiztosítása

Elvárások

  •   Felsőfokú végzettség
  •   Aktív tárgyalási szintű német nyelvtudás   szóban és írásban
  •   Felhasználói szintű MS Office ismeret
  •   Relációs adatbázisok ismerete (pl. Oracle)
  •   Jó kommunikációs képesség
  •   Csapatjátékos attitűd

Előny

  •   Számlázási és/vagy árazási rendszerek ismerete
  •   Telco tapasztalat

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 81174

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs