Műszaki megrendelés ügyintéző (határozott idejű szerződés) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 729396
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Fogadja a belső- vagy külső ügyfelek   megrendeléseit (SW/HW beszerzését, vagy informatikai termékek gyártásának   megrendelését, vagy nemzetközi hozzáférési kérelmeket, stb.)

- Ellenőrzi a megrendelések/műszaki megvalósítási   tervek teljességét és helyességét

- Koordinálja és ellenőrzi a technikai/műszaki   megrendelési folyamatokat

- Figyelemmel kíséri a szállítási idő és a   tartalom tekintetében a visszajelzéseket

- Informálja a vásárlót a megrendelés státuszáról

- Nyomonköveti a kivitelezést/megvalósítást a   szolgáltatókkal

- Frissíti a rendszereket a folyamat egészében

- Teljesíti az elvárt szolgáltatási   színvonalat/szinteket

- Jelentést nyújt a megrendelő félnek (külső és   belső)

- Ellenőrzi hogy a megrendelt termék készleten   van-e, amennyiben igen, megrendeli azt a raktárból

- Ha a megrendelt termék nincs készleten,   árajánlatot kér az előre meghatározott beszállítóktól, és jóváhagyásra   továbbítja az ajánlatot

- Jóváhagyást követően megrendeli a terméket a   szállítótól

Elvárások

- Egyetemi vagy főiskolai végzettség előny

- Gazdasági végzettség előny

- Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

  •   Csapatjátékos, ugyanakkor képes önálló   munkavégzésre
  •   Határozott
  •   Multinacionális környezethez való alkalmazkodás
  •   Kommunikatív
  •   Microsoft Office alkalmazások felhasználói   szintű ismerete
  •   SAP ismeret előny
  •   Angol: közép szint
  •   Német: közép szint

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet az   Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79616

PROFIL