www.cvonline.hu
Műszaki Megrendelés Ügyintéző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 875023
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • T-Systems International ügyfelei számára MPLS hálózathoz új és már meglévő kapcsolatok kiépítésének és módosításának kezelése
  • Komplex rendelések és folyamatok indítása, vezérlése és követése, dokumentálás, kapcsolattartás nemzetközi viszonylatban
  • Részletek tisztázása és folyamatos problémamegoldás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • BSc/MSc diploma előnyt jelent
  • Angol felsőfokú nyelvtudás
  • Német alapfokú nyelvtudás előnyt jelent
  • Nemzetközi munkatapasztalat, hálózatokban és informatikai területen szerzett tapasztalat előny
  • Csapatjátékos, kitartó, nem riad vissza a kihívásoktól
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Jó problémamegoldó készség
  • MS Office ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • WAN hálózatok és ITIL ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol /német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79776

PROFIL