www.cvonline.hu
Műszaki megrendelés ügyintéző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 859486
lejárt
FELADAT

  • Fogadja a belső- vagy külső ügyfelek megrendeléseit (SW/HW beszerzését, vagy informatikai termékek gyártásának megrendelését, vagy nemzetközi hozzáférési, stb.)
  • Ellenőrzi a megrendelések/műszaki megvalósítási tervek teljességét és helyességét
  • Koordinálja és ellenőrzi a technikai/műszaki megrendelési folyamatokat
  • Figyelemmel kíséri a szállítási idő és a tartalom tekintetében a visszajelzéseket
  • Informálja a vásárlót a megrendelés státuszáról
  • Nyomon követi a kivitelezést/megvalósítást a szolgáltatókkal
  • Frissíti a rendszereket a folyamat egészében
  • Teljesíti az elvárt szolgáltatási színvonalat/szinteket
  • Jelentést nyújt a megrendelő félnek (külső és belső)
  • Ellenőrzi, hogy a megrendelt termék készleten van-e, amennyiben igen, megrendeli azt a raktárból
  • Ha a megrendelt termék nincs készleten, árajánlatot kér az előre meghatározott beszállítóktól, és jóváhagyásra továbbítja az ajánlatot
  • Jóváhagyást követően megrendeli a terméket a szállítótól

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség előny, gazdasági végzettség előny
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete, SAP ismeret előny
  • Felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatjátékos, ugyanakkor képes önálló munkavégzésre, határozott, multinacionális környezethez való alkalmazkodás, kommunikatív.

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81368

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
GAZDASÁGI INFORMATIKUS

Debreceni Mechanikai Művek Kft.

Debreceni Mechanikai Művek Kft. keres GAZDASÁG...
Hajdú-Bihar

.NET webalkalmazás fejlesztő

Govern-Soft Kft.

Tapasztalt .NET webalkalmazás fejlesztőt keres...

Kovács Tüzép

AKOVÁCS TÜZÉP új kollégát keres csa...
Borsod-Abaúj-Zemplén