www.cvonline.hu
Műszaki Megrendelés Ügyintéző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 740640
lejárt
FELADAT

Feladatok

Feladatunk ügyfeleink németországi telephelyeinek csatlakoztatása a T-Systems MPLS   hálózatához. A FIS Provisioner felelőssége a megrendelés FIS-hez való beérkezésétől a TnT Ready For Service státuszáig terjed. Feladata a megrendelés technikai elindítása, ellenőrzése, monitorozása, gond esetén közbeavatkozása. Közvetlen ügyfélkapcsolat nincs. Belső ügyfele az SDM. Kapcsolattartás és együttműködés a megvalósításban szerepet játszó csoportokkal (IPC, TnT, OPC, OM/KS). A munka nyelve német.

Elvárások

- Felsőfokú végzettség vagy azzal egyenértékű
  - 1-3 év szakmai tapasztalat
  - Kiváló kommunikációs készség
  - Felsőfokú, aktív német nyelvtudás és alap szintű angol nyelvtudás
  - Erős angol nyelvismeret előny
  - Folyamat- és eredményorientáltság
  - Terhelhetőség
  - Csapatjátékos
  - Kitűnő problémamegoldó készség
  - Office alkalmazások gyakorlati ismerete
  - Hálózati alapfogalmak ismerete

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79773

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen