www.cvonline.hu
Műszaki Megrendelés Ügyintéző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 483800
lejárt
FELADAT

Feladatok

Az Access Support Gate feladata a Projekt Managerek támogatása az Implementation & Planning Phase-ben. Ők alkotják a kapcsolatot a Projekt Managerek és a Local Business Unit-ok között. Munkájuk eredményeképp ők állítják ki a projekteknek az ASG Quote ID-t, mely nélkül nem indítható el a T-Systems ügyfelek telephelyeinek WAN hálózatának kiépítése.

Elvárások

- Felsőfokú vagy azzal egyenértékű végzettség

- 1-3 év szakmai tapasztalat

- Kiváló kommunikációs készség

- Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás

- Német nyelvismeret előny

- Folyamat- és eredményorientált

- Terhelhető

- Csapatjátékos

- Kitűnő problémamegoldó készség

- Office alkalmazások gyakorlati ismerete

- Hálózati alapfogalmak ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honlapunkon keresztül küldd el!

Keresés állásazonosító alapján: 76429

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen