www.cvonline.hu
Műszaki Megrendelés Ügyintéző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 408596
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Feladatunk ügyfeleink németországi   telephelyeinek csatlakoztatása a T-Systems MPLS hálózatához. A FIS   Provisioner felelőssége a megrendelés FIS-hez való beérkezésétől a TnT Ready   For Service státuszáig terjed. Feladata a megrendelés technikai elindítása,   ellenőrzése, monitorozása, gond esetén közbeavatkozása. Közvetlen   ügyfélkapcsolat nincs. Belső ügyfele az SDM. Kapcsolattartás és együttműködés   a megvalósításban szerepet játszó csoportokkal (IPC, TnT, OPC, OM/KS). A   munka nyelve német.

Elvárások

Szükséges   iskolai végzettség, egyéb képesítés: Felsőfokú végzettség vagy azzal   egyenértékű

Szükséges   szakmai tapasztalat:

  • 1-3 év Szükséges szakmai tapasztalat

Szükséges   készségek, személyiségbeli jegyek:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felsőfokú, aktív német nyelvtudás
  • Erős angol nyelvismeret előny
  • Folyamat- és eredményorientált
  • Terhelhető
  • Csapatjátékos
  • Kitűnő probléma megoldó készség

Szükséges   számítógépes ismeret:

  • Office alkalmazások gyakorlati ismerete
  • Hálózati alapfogalmak ismerete

Amit kínálunk

Sikeres pályázó részesülhet az ITSH által nyújtott   juttatásokból:

  •   Teljesítményarányos bónusz
  •   Ingyenes sportolási lehetőség
  •   Munkatársi ajánló programhoz kapcsolódó bónusz
  •   Cafeteria rendszer
  •   Készségfejlesztő tréningek
  •   Szakmai továbbképzések
  •   Csapatépítő rendezvények
  •   Nyelvtanulási lehetőség
  •   Céges rendezvények
  •   Életbiztosítás
  •   Ingyenes kávé

  •   Dinamikus csapatmunka
  •   Nemzetközi környezet
  •   Karrierlehetőség
  •   Cégen belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonómikus, modern munkakörnyezet a   Tudásparkban

Kérünk, hogy német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   fizetési igényed megjelölésével honalapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 71920

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen