www.cvonline.hu
Műszaki megrendelés ügyintéző (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 810727
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Az ügyfél informatikájának teljes körű felügyelete, szükség esetén változtatása, javítása és leállás, szakadás esetén annak lehető leggyorsabb helyreállítása a megfelelő csoportok, illetékesek bevonásával

 - Change-ek irányítása, az ügyfél oldali management és megoldó csoportok koordinálása

 - Felelősség az ügyfél által megszabott helyreállási határidők betartásáért

 - Az change management megbeszélések hatékony vezetése

 - A kiosztott intézkedések, felelősségi körök és azok dokumentációinak felügyelete, illetve frissen tartásuk a Service Centerben

 - Hatáselemzések készítése együttműködve a szolgáltató csoportokkal

 - Change Advisory Board (CAB) vezetése

Elvárások

 - Felsőfokú szakirányú (IT) végzettség

 - 2-3 év ICT support területen szerzett tapasztalat

 - Felsőfokú német és legalább középfokú angol nyelvtudás

 - IT Service Management tapasztalat

 - 1. és/vagy 2. szintű Support tapasztalat

 - Személyiségbeli követelmények:

  - Megbízhatóság

  - Jó kommunikációs készség

  - Önálló munkavégzésre való képesség

  - Stressztűrő képesség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77868

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió