www.cvonline.hu
Műszaki megrendelés ügyintéző – Telekom IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 834969
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Fogadja a belső-   vagy külső ügyfelek megrendeléseit (SW/HW beszerzését, vagy informatikai   termékek gyártásának megrendelését, vagy nemzetközi hozzáférési kérelmeket,   stb.)
  • Ellenőrzi és   engedélyezi a megrendelések/műszaki megvalósítási tervek teljességét és   helyességét, a hiányzó szükséges adatokat beszerzi
  • Elindítja,   koordinálja és ellenőrzi a technikai/műszaki megrendelési folyamatokat a megrendelés   beérkezésétől az üzembe helyezésig és átadásig
  • Figyelemmel kíséri   a szállítási idő és a tartalom tekintetében a visszajelzéseket, proaktív   lépéseket tesz a szolgáltatás határidőn belüli átadásának érdekében
  • Informálja a   vásárlót a megrendelés státuszáról
  • Teljesíti az   elvárt szolgáltatási színvonalat/szinteket
  • Jelentést nyújt a   megrendelő félnek (külső és belső)

Elvárások

  • Felsőfokú   végzettség
  • Minimum 2 év,   hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Folyékony német és   legalább középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret,   különösen Excel és Power Point, Word

Előny

  • SAP alapfokú ismerete
  • Megrendelési rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Csapatjátékos attitűd
  •   Proaktivitás

Személyiségbeli   követelmények

  • Proaktivitás

Amit kínálunk

  • Fiatal és   barátságos csapat
  • Széleskörű tudás   megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78813

PROFIL