www.cvonline.hu
Műszaki megrendelés ügyintéző – Telekom IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 822204
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Fogadja a belső- vagy külső ügyfelek megrendeléseit (SW/HW beszerzését, vagy informatikai termékek gyártásának megrendelését, vagy nemzetközi hozzáférési kérelmeket, stb.)

 - Ellenőrzi és engedélyezi a megrendelések/műszaki megvalósítási tervek teljességét és helyességét, a hiányzó szükséges adatokat beszerzi

 - Elindítja, koordinálja és ellenőrzi a technikai/műszaki megrendelési folyamatokat a megrendelés beérkezésétől az üzembe helyezésig és átadásig

 - Figyelemmel kíséri a szállítási idő és a tartalom tekintetében a visszajelzéseket, proaktív lépéseket tesz a szolgáltatás határidőn belüli átadásának érdekében

 - Informálja a vásárlót a megrendelés státuszáról

 - Teljesíti az elvárt szolgáltatási színvonalat/szinteket

 - Jelentést nyújt a megrendelő félnek (külső és belső)

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Minimum 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

 - Folyékony német és legalább középfokú angol nyelvtudás

 - MS Office ismeret, különösen Excel és Power Point, Word

Előny

 - SAP alapfokú ismerete

 - Megrendelési rendszerekben szerzett tapasztalat

 - Kiváló kommunikációs készségek

 - Csapatjátékos attitűd

 - Proaktivitás

 Személyiségbeli követelmények

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78813

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió