www.cvonline.hu
Műszaki megrendelés ügyinétéző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 610188
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Fogadja a külső ügyfelek megrendeléseit különböző informatika eszközökre.

- Ellenőrzi és koordinálja a megrendelések/ műszaki megvalósítási tervek teljességét és helyességét.

- Nyomon követi a megvalósítást a szolgáltatókkal.

- Figyelemmel kíséri a visszajelzéseket a szállítási idő és a tartalom tekintetében.

- Együttműködés más csoportokkal nemzetközi környezetben.

Elvárások

- Felsőfokú végzettség.

- Beszerzésben szerzett tapasztalat előny.

- Microsoft Windows és Office alapos ismerete.

- SAP környezet ismerete előny.

- Informatikai tudás, tapasztalat előny.

- Határozottság, csapatmunka, gyors döntéshozó képesség.

- Felsőfokú német és/vagy angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

Fiatal és barátságos csapat

Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78300

PROFIL