www.cvonline.hu

Műszaki manager

  • A hirdetés 833 napja lejárt

Budapesti székhelyű részvénytársaság

munkakör betöltésére keres munkatársat

Feladatok:

  • Komplex ingatlankezelési feladatkör önálló felelősségteljes ellátása ezen belül országos területi lefedettségben saját ingatlanok kezelése, a fenntartási/üzemeltetési üzletág mérnöki és adminisztratív munkájának támogatása, koordinálása, állapot felmérések, értékelések készítése, beruházások és felújítások lebonyolításának támogatása. Az ingatlanok és a hozzájuk tartozó infrastruktúra folyamatos üzemének biztosítása. Ingatlanfejlesztési feladatok előkészítése, megvalósítása;
  • Infrastrukturális költségek kiértékelése, optimalizálására javaslat tétel. Közüzemi szerződések előkészítése, kezelése, változás bejelentések, fogyasztások nyilvántartása, beérkező számlák felülvizsgálata, ellenőrzése, számlareklamációk intézése;
  • Az ingatlanállomány karbantartási és hibajavítási munkái megszervezésének, lebonyolításának támogatása. Szolgáltatások megrendelésének előkészítése, költségvetési kiírások készítése, ellenőrzése, árajánlatok kérése, szerződések előkészítése, a kiválasztott vállalkozók munkájának ellenőrzése, alvállalkozók tevékenységének, a munkavégzések helyszíni ellenőrzés, a teljesítések igazolása;
  • Az ingatlanállomány karbantartási terveinek elkészítése, folyamatos felülvizsgálata és optimalizálása, a költségek ellenőrzése, kiértékelése, javaslattétel a racionális üzemeltetésre, elemzések összeállítása, rendszeres és eseti beszámolók, előterjesztések készítése;
  • Ingatlanállomány iratanyagának, dokumentációinak rendszerezése és karbantartása általános műszaki adminisztráció.

Elvárások:

  • Felsőfokú, az épületüzemeltetéshez kapcsolódó, műszaki végzettség;
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • MS Office, költségvetés kiíró program(ok) felhasználói szintű ismerete;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Precíz munkavégzés;
  • Proaktív, dinamikus személyiség;
  • „B” kategóriás vezetői engedély.

Előny:

  • Kivitelezési tapasztalat;
  • ArchiCad, Autocad, Terc költségvetés készítő program ismerete;

Amit kínálunk:

  • Stabil munkaadói háttér;
  • Cafeteria juttatás;
  • Változatos munka, színvonalas munkakörülmények.

Munkavégzés helye:

A fényképpel ellátott pályázatokat, motivációs levéllel és jövedelemigény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő