www.cvonline.hu

Műszaki leltár, kiemelt bérezéssel

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 728883
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola Company mára a világ legnagyobb italgyártójává vált és most számukra keresünk műszaki érdeklődésű diák munkavállalókat leltározási feladatra.

Feladatok:

  • Műszaki berendezése szétszerelése, selejtezése
  • alkatrészek válogatása, számolása
  • anyagmozgatási feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • min. 3 nap vállalása

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 8-16:30 között

Előnyt jelent:

  • kb. fél év vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft/óra
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Céges busz Budapest több pontjáról biztosított

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Játsz velünk Te is!

December 31-ig gyűjts össze minél több szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja. Szállj harcba a 100 000 Ft értékű Tanulmányi Támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése