Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több mint 140 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 50 ország több mint 180 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt!
A ContiTech Rubber Industrial Kft. szegedi telephelye meghatározó a nehézműszaki gumitermék gyártásában, termékeink legnagyobb része exportra kerül. A termelés 3 üzemben, a heveder, keverék és tömlő területen folyik.  Az utóbbi években végrehajtott jelentős fejlesztéseknek köszönhetően a szegedi hevederüzem Európa legnagyobb textílerősítésű hevedergyára lett. A vállalatnál magas szintű fejlesztőmunka folyik, mely különösen nagy hangsúlyt kap a speciális olajipari és tengeri tömlők területén.
Légy Te is a Continental tagja szegedi telephelyünkön!

Műszaki koordinátor

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Amit szeretnénk Rád bízni:
>    Üzemen belüli logisztikai feladatok ellátása a temeléssel kapcsolatban
>    A kiszállított alapanyagok mennyiségi és minőségi ellenőrzése
>    Gyártási adatok alapján törzslapok vezetése
>    Termelési adatok rögzítése
>    Az elkészült termékek ellenőrzésével kapcsolatos feldatok ellátása
>    Szállítási feladatok koordinálása
>    Termelési rendszerek összehangolása, kommunikációs problémák kiküszöbölése

Tudásod , amire szükségünk van:
>    Felsőfokú műszaki végzettség (műanyag és gumiipari végzettség előnyt jelent)
>    Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
>    Utazásra való hajlandóság
>    Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Munkavégzés jellege:
>    Határozott idejű szerződés

Munkavégzés helye:
>    Szeged

Kész együtt vezetni a Continental-lal? Tegye meg az első lépést és töltse ki az online jelentkezési lapunkat a www.continental-karrier.hu oldalon vagy küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.
Kontakt személy: Csáki Katalin, HR Menedzser
ContiTech Rubber Industrial Kft.  Cím: 6728 Szeged, Budapesti út 10.

www.continental-karrier.hu I www.facebook.com/ContinentalCareer I www.contitech.hu

Régió
Csongrád
Foglalkoztatás jellege
Határozott idejű
Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar, Mérnök / Műszaki, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés