www.cvonline.hu

MŰSZAKI KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 502 napja lejárt

Építőipari kivitelezéssel (magasépítés, zöldmezős beruházások, felújítások stb.) foglalkozó budapesti székhelyű cég keres

munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

  • Leendő munkatársunk legfőbb feladata a különböző beruházások előkészítése, megvalósításuk folyamatában való aktív közreműködés, kivitelezői csapat összeállítása, a kivitelezések minőségszemléletű irányítása, szavatossági felügyelete, műszaki ellenőrzés. Ezen túlmenően pedig:
  • Pályázati lehetőségek folyamatos figyelemmel kísérése, közreműködés a kiírások elkészítésében, műszaki alternatívák felkutatása.
  • A megnyert pályázatokkal összefüggésben árajánlatok bekérése, készítése, árajánlatok összehasonlítása döntés-előkészítési minőségben (mennyiségi számítások, kimutatások, helyszíni felmérés stb.).
  • A projektek határidőre történő szakszerű, precíz, gazdaságos kivitelezésének biztosítása, az előkészítési folyamatokban való részvétel, kivitelezési fázisban munkaszervezés, irányítás, koordinálás és felügyelet, a kompromisszumoktól mentes minőség érdekében hatékonyan együttműködve a projektcsapat tagjaival.
  • Vállalkozói munkavégzés szakszerűségének és minőségének, valamint a műszaki terveknek való megfelelőség helyszíni ellenőrzése, tervek elemzése, tervhibák és ellentmondások kiderítése, optimalizálásban való részvétel.

A munkakör betöltésének feltétele:

  • műszaki diploma, műszaki rendszerek naprakész, átfogó ismerete
  • legalább 10 év építőipari területen szerzett tapasztalat
  • műszaki vezetői jogosultsággal rendelkezés, legalább 3 év gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás, orosz nyelvtudás előny
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • mobilizálhatóság

A leendő munkatárssal szemben támasztott elvárások:

  • jó kapcsolatteremtő, lényeglátó-, gyors problémamegoldó képesség
  • kiemelt kommunikációs képesség szóban és írásban
  • dinamizmus, határozottság
  • nagy munkabírás, terhelhetőség

Magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzokat várunk fizetési elvárások megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő