www.cvonline.hu

Műszaki koordinátor

  • A hirdetés 805 napja lejárt

Cégünk a világ 3 meghatározó vívófelszerelést gyártó vállalata közül az egyik, amelynek gyártó bázisa Békéscsabán található. A folyamatosan növekvő megrendelések miatt, cégünk új munkatárs felvételét tervezi

Műszaki koordinátor munkakörben.

Feladatok:

Külső munkák:

-       Kapcsolattartás beszállítókkal, alvállalkozókkal.

-       Beszerzések: alapanyagok, szerszámok, egyéb kellékek,

-       Alapanyagok megmunkáltatása.

-       Szállítás, anyagmozgatás.

Belső munkák:

-       Stancolás, szabászgépek karbantartása, készáru csomagolás, szállításra előkészítés.

Elvárás:

-       Műszaki középfokú végzettség (elektroműszerész vagy gépésztechnikus előnyt jelent)

-       Magabiztos felhasználói számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, stb.)

-       B kategóriás vezetői engedély (megfelelő vezetési rutinnal)

-       Határozott, jó szervező, agilis, érdeklődő személyiség

-       Önálló munkavégzésre képes munkatársat keresünk, aki ennek ellenére még tanítható a cég speciális tevékenységeire

 Munkavégzés helye:

Békéscsaba (olykor budapesti utakkal)

Amit kínálunk:

-       Stabil hosszú évekre visszatekintő vállalati múlt

-       szakmai és egzisztenciális fejlődési lehetőség

-       megállapodás szerinti jövedelem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre, Hajtman Jánosnak címezve.

Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Elektronika / Telekommunikáció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő