www.cvonline.hu
Műszaki koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.20.
Jelentkezési határidő: 2016.10.21.
Hirdetés azonosító: 1082774
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Partnercégünk piacerős válallat, hazánk egyik vezető PB-gáz szolgáltatója, mely kiváló minőségű pébé-gáz termékeket kínál vásárlóinak.
Megbízásukból keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Műszaki koordinátor/Műszaki asszisztens

Feladatok:

- Vállalatirányítási rendszer napi aktív használata
- Feladatkört érintő vonatkozó szabványok, jogszabályok, törvények, belső folyamatirányítások megismerése, gyakorlása
- Palackos műszaki keretszerződések megismerése aktív és hatékony gyakoroltatása
- Műszaki alvállalkozókkal napi aktív kapcsolattartás (Palackos műszaki keretszerződésnek megfelelően: palacktároló konténerek elbontása-karbantartása, kivitelezése)
- Porral oltó alvállalkozóval napi kapcsolattartás (porral oltó bérleti szerződés megfelelően)
- Gyorscsatlakozót kiszállító futár céggel történő napi kapcsolattartás (szerződésnek megfelelően)
- Palackos területi képviselőkkel napi kapcsolattartás
- Irattári rend megismerése (műszaki dokumentumok irattározása)
- Hó végi riportok (befejezett beruházások - Pénzügy, KPI mutatószámok - Operáció, folyamatban lévő telepítések - kereskedelem)
- Ismétlődő villámvédelmi vizsgálatok koordinálása (palacktároló)
- A palackos értékesítő Partnerek beiskolázása a 3. éghető gáz tűzvédelmi tanfolyamra és OKJ cseretelep kezelő tanfolyamra
- Raktárkezelés (palacktárolók, tárgyi eszközök mozgatása depó-gyártómű és szerződött partner között)
- Palackos depókkal való kapcsolattartás, palackos depók műszaki megfelelésének fenntartása

Követelmények
- Word, excel kezelése felhasználói szinten
- Műszaki szakképzettség (nem feltétlen kell hogy mérnök legyen, de legyen műszaki vénája, affinitása ehhez a területhez)
- Jó problémamegoldó képesség
- Csapatjátékos
- Fiatal, tanulni vágyó, ambiciózus