www.cvonline.hu

Műszaki koordinátor

  • A hirdetés 287 napja lejárt

FLAGA HUNGÁRIA Kft. keres dinamikusan fejlődő csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Műszaki alvállalkozókkal napi aktív kapcsolattartás (kivitelezések, karbantartások, elbontások, stb.)
  • Porral oltó alvállalkozóval napi kapcsolattartás
  • Futár céggel történő napi kapcsolattartás
  • Műszaki dokumentációk rendszerezése, kezelése
  • Hó végi riportok, kimutatások elkészítése (beruházások, KPI, stb.)
  • Ismétlődő villámvédelmi vizsgálatok koordinálása.
  • Képzések szervezése partnerek részére
  • Raktárkezelés
  • Depókkal való kapcsolattartás, a depók műszaki megfelelésének fenntartása

Szakmai elvárások, kompetenciák:

  • Min. középfokú végzettség, lehetőleg műszaki szakképzettség
  • Felhasználási szintű számítástechnikai ismeretek (Office Word, Excel, Outlook)
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Problémamegoldó és tárgyaló képesség
  • Jó szervező-, gyors reagáló készség, terhelhetőség, precizitás

Munkavégzés helye: Budaörs

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Továbbfejlődési lehetőség

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk fényképes önéletrajzát (pdf vagy docx kiterjesztésű dokumentumok) a bérigény megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő