www.cvonline.hu

Műszaki koordinátor

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1058134
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal háztartási gépek gyártásával és nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk Műszaki koordinátor pozícióba munkatársat, magyarországi telephelyére az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Garanciális szervízhálózat támogatása,
  • Végfelhasználok, értékesítő partnerek tájékoztatása a termékek működéséről,
  • Termékekhez kapcsolódó dokumentációk összeállítása,
  • Új termékekkel kapcsolatos okatatáson való részvétel a külföldi anyavállalatnál,
  • Szervizes munkatársak informálása,
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) felhasználó szintű ismerete,
  • Precizitás, motiváltság,
  • B kategóriás jogosítvány,

Előnyt jelent:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • SAP ismeret,

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet,
  • Közös kijutás Budapest belvárosából céges autóval biztosított,
  • Versenyképes jövedelem,

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal,  fizetési igény megjelölésével  a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Kategória
Mérnök / Műszaki