www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 976667
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Német multinacionális szerszámgyártó partnerünk Magyarországi leányvállalata részére keresünk Győrbe műszaki koordinátor, műszaki értékesítést támogató munkatársat

MŰSZAKI KOORDINÁTOR

Feladatok:
  • Standard és egyedi szerszámokra beérkező ajánlatok kidolgozása, továbbítása, követése.
  • Ajánlatkérések rögzítése vállalatirányítási rendszerben.
  • Vevők és értékesítők műszaki támogatása.
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a belső és külföldi egységek munkatársaival műszaki, kereskedelmi területeken.

Elvárások:
  • Legalább középfokú gépész végzettség
  • Német és, vagy angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office alkalmazásoknak használata
  • Jó kommunikációs képesség írásban és szóban
  • Ügyfélközpontúság, precizitás, önállóság
  • Pozitív, nyitott személyiség

Előnyt jelent:
  • Gépészmérnöki diploma
  • Szerszámtervezésben, szerszámgyártásban, egyedi szerszámgyártásban szerzett tapasztalat
  • CNC megmunkáló központon szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Győr

A pozíció területei:
  • Gyártás - Termelés
  • Adminisztráció
  • Kereskedelem - Értékesítés

Tech People LÁBLÉC