www.cvonline.hu

Műszaki kereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 988 napja lejárt

Fémmegmunkálással, hidraulikával foglalkozó 8 fős magáncég keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszaki kereskedelmi
ügyintéző

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Vevőkkel való kapcsolattartás, rendelések felvétele, adminisztrálása, teljes körű ügyintézése, gyártással való kapcsolattartás
  • Műszaki tanácsadás vevők részére, ismerve a gyártás lehetőségeit
  • Alapanyagok beszerzése
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Jó műszaki érzék
  • Kereskedelmi érzék
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség

Előny:

  • Műszaki és kereskedelmi gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkakörnek megfelelő bérezés

A munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát bérigény megjelölésével az
alábbi e-mail címre.