www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 758955
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 110 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Műszaki képzőközpont vezető

Feladatok:

•    Tanműhelyi tanulók felvételi folyamatának koordinációja
•    Részvétel pályaorientációs tevékenységben
•    Tanulmányi és tanulószerződések elkészítése, követése
•    Tanműhely tevékenységének teljes körű koordinációja
•    Kapcsolattartás a képzési intézményekkel
•    Részvétel szakképzési projektekben
•    Szakképzési hozzájárulás elszámoláshoz adatszolgáltatás
•    Szakképzéssel kapcsolatos benchmark és folyamatos fejlesztési tevékenység

Elvárások:

•    Felsőfokú műszaki végzettség
•    Középfokú német nyelvtudás
•    Kiváló kommunikációs és előadói képesség

Előny:

•    Gépészmérnök végzettség
•    Oktatási tapasztalat
•    Vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye:

•    Szombathely

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Szombathely