www.cvonline.hu

Műszaki Kárszakértő

  • A hirdetés 147 napja lejárt

Az Aegon Magyarország Biztosító Zrt., Magyarország piacvezető lakásbiztosítója, Kárrendezési és Szolgáltatási Igazgatóságának kárszakértői csapatába

munkatársakat keres munkaviszonyban.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Leendő munkatársunk feladatai:

  • lakossági és vállalati vagyonbiztosítási módozatok kárainak rendezése,
  • helyszíni kárfelvétel és kárfelmérés,
  • a káreseményekhez kapcsolódó dokumentáció összeállítása,
  • a kárigények jogalapjának ellenőrzés, összegszerűségének és műszaki tartalmának elbírálása, ellenőrzése,
  • a kifizetésekhez szükséges adatok ellenőrzése.

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség,
  • jó kommunikációs készség és ügyfélcentrikus gondolkodás,
  • új ismeretek elsajátítása iránti érdeklődés,
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • jó problémamegoldó készség,
  • felelősségvállalás a szakmai feladatok eredményes elvégzéséért,
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (irodai alkalmazások).

Előnyt jelent:

  • felsőfokú műszaki végzettség.
  • biztosítás szakmai ismeretek,
  • építész- vagy építőipari műszaki gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • multinacionális vállalati háttér,
  • változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés.

Amennyiben úgy érti, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezését 2017. január 31-ig Karrierportálunkon.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő