www.cvonline.hu

MŰSZAKI KARBANTARTÓ (6735)

  • A hirdetés 909 napja lejárt

Elvárások:
•minimum középfokú műszaki végzettség (előny: mechatronikai végzettség) szakirányú, vagy géplakatos végzettség
•legalább 1-2 éves géptelepítésben, karbantartásban és javításban szerzett tapasztalat
•plc és mechatronikai ismeretek
•elektronikai, mechanikai vagy villamos ismeretek vagy pneumatikai és hidraulikai ismeretek
•csapatmunkára való nyitottság
•jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
•analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés
•terhelhetőség, rugalmasság

Feladatok:
•palackozó gépsor gépeinek karbantartása, javítása

Juttatások:
•versenyképes fizetés
•egyéb béren kívüli juttatások
•szállás lehetőség
•családias környezet
•emberközpontú irányítási rendszer

Munkavégzés helye:
•Ravazd

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.