www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 954512
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MŰSZAKI KARBANTARTÁSI VEZETŐ

Feladatok:
  • A karbantartás hatékony működéséhez szükséges feltételek (emberi, gépi erőforrások), és a szükséges költségek megszervezése.
  • Rendkívüli gépmegállások esetén a hiba okának kivizsgálása, és a karbantartási folyamatok fejlesztése (PDCA megoldási módszerrel).
  • A termelőeszközök rendeltetésszerű használatának ellenőrzése, üzembiztonságának fenntartása, munkavédelem felügyelete, ill. a munkaterület rendjének fenntartása.
  • A leghatékonyabb energia felhasználásának biztosítása, az energia szolgáltatókkal való kapcsolattartás.
  • Az üzemben lévő gépek, berendezések, termelőeszközök tervszerű és rendkívüli karbantartása, a karbantartási terv kidolgozása, gépkalibrációk elvégzése.
  • A gyártáshoz kapcsolódó tartalék alkatrészek szükséglettervezésének, készletnagyság támogatása, a beszállítók minősítése, velük való kapcsolattartás támogatása.
  • Beosztottak oktatása a termelésben felmerülő karbantartási feladatokra és a minőségi munkavégzésre.
  • A karbantartás költségeinek nyomon követése, ezen értékek betartása.
  • Az előírt dokumentációk, riportok készítése,a gyártási terület, berendezések rajzainak és gépkönyveinek összegyűjtése és kezelése.
  • A beosztott munkatársak irányítása, támogatása, motiválása és fejlesztése.

Elvárások:
  • Felsőfokú gépész / villamos mérnöki végzettség.
  • Minimum 3 éves ipari gyártó/termelő cégnél (autóipar előnyt jelent) szerzett műszaki, üzemeltetési tapasztalat.
  • Gyakorlatias, sokrétű szakmai tudás (gépészet, PLC, épület üzemeltetés), TERMELÉS KÖZELI hozzáállás.
  • Minimum 1 éves vezetői tapasztalat.
  • AutoCad használata, műszaki rajzolvasás, karbantartói szoftver ismerete.
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás.
  • Határozott, céltudatos, személyiség.
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség.

Munkavégzés helye: Komárom - Esztergom megye

Kérjük küldje el a részletes ANGOL és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (word formátumban) vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Juhász Ágota (E-mail cím megjelenítése, +36 1 789 7416)

Tech People LÁBLÉC