www.cvonline.hu

Műszaki-karbantartási csoportvezető (Dél-Dunántúl)

  • A hirdetés 959 napja lejárt

Dél-Dunántúli multinacionális gépgyártással foglalkozó megbízó Partnerünk részére keresünk Műszaki-karbantartási csoportvezető munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Műszaki terület felügyelete, projektek irányítása
  • Felelős az üzemi gyártóberendezések tervszerű, meghibásodást megelőző karbantartásainak tervezéséért, illetve azok végrehajtásáért
  • Éves karbantartási terv készítése
  • Karbantartási tevékenység fejlesztése, hatékonyságának növelése, standardok kidolgozása és aktualizálása
  • Karbantartási költségvetés tervezése, nyomon követése
  • TPM tevékenység irányítása
  • Részvétel a gyártástechnológia továbbfejlesztésében, új berendezések telepítésében, illetve üzembe helyezésében
  • A karbantartási csoport irányítása, tevékenységük koordinálása
  • Rendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal, illetve a külsős alvállalkozókkal, hatóságokkal, beszállítókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Minimum 5 éves ipari gyártó/termelő cégnél szerzett műszaki, üzemeltetési vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Modern karbantartási rendszerek ismerete, alkalmazása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Vezetői kvalitások
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség
  • Eredmény-orientált, proaktív, dinamikus személyiség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Tolna
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő