www.cvonline.hu

Műszaki ingatlanfelelős

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 842731

Létesítménygazdálkodási piacon működő szolgáltató cégcsoport munkatársat keres a következő pozíció betöltésére, szombathelyi munkavégzésre:

Feladatok:
  • A minőségi szolgáltatás folyamatos biztosítása;
  • Műszaki terület felügyelete;
  • Felújítási Terv készítése, jóváhagyott projektek felügyelete, ellenőrzése;
  • Kapcsolattartás megrendelővel, kivitelezőkkel, alvállalkozókkal;
  • TMK terv készítése és havi ellenőrzése;
  • Karbantartói csapat irányítása
Elvárások:
  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy elektromossági);
  • Nagy értékű ingatlan üzemeltetésében és műszaki vezetésben szerzett 5 éves tapasztalat;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook);
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • jó munkahelyi légkört;
  • nívós szervezeti kultúrájú csapatot;
  • kihívást jelentő szakmai feladatok;
Munkavégzés helye:
  • Szombathely
Kapcsolat:
A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, továbbá a motivációs levelet az E-mail cím megjelenítése címre várjuk. Kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (műszaki ingatlanfelelős).

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Szombathely