www.cvonline.hu

MŰSZAKI INGATLANFELELŐS

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 756959

Létesítménygazdálkodási piacon működő szolgáltató cégcsoport munkatársat keres a következő pozíció betöltésére, miskolci munkavégzésre

Feladatok:
  • A minőségi szolgáltatás folyamatos biztosítása;
  • Irodaépület napi szintű műszaki felügyelete;
  • Egyéb területek műszaki ellenőrzése Miskolc területén belül;
  • Kapcsolattartás megrendelővel, karbantartó alvállalkozókkal;
  • Alvállalkozók pályáztatása, az üzemeltetési paraméterek betartásnak ellenőrzése;
  • Kisebb javítások elvégzése;
  • Takarítási, őrzési feladatok ellenőrzése.
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség (elektromossági vagy gépész);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook);
  • 3 év üzemeltetési/karbantartási tapasztalat;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • B kategóriás jogosítvány.
Amit kínálunk:
  • jó munkahelyi légkört;
  • nívós szervezeti kultúrájú csapatot;
  • versenyképes jövedelmet.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, továbbá a motivációs levelet az E-mail cím megjelenítése címre várjuk. Kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (műszaki ingatlanfelelős).

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc