www.cvonline.hu

Műszaki igazgató

  • A hirdetés 694 napja lejárt

Nemzetközi ipari gyártó partnercégünk számára keresünk műszaki ismeretekkel rendelkező és a szennyvíztisztítók gépészeti berendezéseit ismerő vezető munkatársat.

Feladatok:

  • Termékek (szivattyúk; keverők, mixerek; levegőztetők, fúvók/kompresszorok) és szerviz értékesítése a szennyvíz iparban;
  • Rendszeres kapcsolattartás a külföldi gyártókkal;
  • Szakmai napok, szimpóziumok tartása a már meglévő és leendő ügyfeleknek;
  • Szakmai kapcsolatok kiépítése és ápolása, innovatív megoldások keresése.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy iparági gépész végzettség;
  • Szennyvíz ipar területén szerzett több éves szakmai tapasztalat vagy gyors betanulási képesség;
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatépítő készség;
  • Kitűnő elemzési, szervezői képesség;
  • Dinamikus, kreatív személyiség;
  • Vezetői háttér (10-15 fős csapat irányítása);
  • Mobilitás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem- és juttatások;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • Izgalmas, kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok;
  • Frekventált, kulturált munkakörnyezet jó megközelíthetőséggel.

Munkavégzés helye: Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre a pozíció pontos megjelölésével.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol