www.cvonline.hu

Műszaki igazgató

  • A hirdetés 712 napja lejárt

Évszázados múltra visszatekintő megbízónk bizonyított szakértelemmel bír a szivattyútechnológia területén, felelősséget érez annak nagy eszközigényű, hosszú távú fejlesztéséért és a fogyasztók európai mércéjű, magas szakmai színvonalú és biztonságot igénylő kiszolgálásáért. Azonnali munkakezdéssel keres

pozícióba olyan elhivatott jelöltet, aki a szennyvíziparban megszerzett tapasztalatának és élő iparági kapcsolati tőkéjének köszönhetően képes a műszaki osztály operatív irányítására és a egyéb  gazdasági és jogi feltételek biztosítására.

Feladatok

  • A műszaki osztály hatékony, eredményes és gazdaságos működtetése,
  • a vízi közmű szolgáltatás állami, kormányzati, önkormányzati szerveivel történő együttműködés,
  • tárgyalások, egyeztetések lebonyolítása, szerződések elkészítése,
  • közvetlen felügyelete alá tartozó munkatársak irányítása, ellenőrzése, értékelése,
  • a műszaki osztály működési feltételeinek (jogszabályi, gazdasági) megteremtése,
  • a működésre vonatkozó jogszabályok, előírások betartása és a szükséges munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi és biztonsági feltételek jogszabályoknak megfelelő betartatása,
  • hatóságokkal való kapcsolattartás.

Elvárások

  • A szennyvíziparban szerzett legalább 5 éves tapasztalat és élő iparági kapcsolati tőke,
  • főiskolai vagy egyetemi végzettség környezetvédelmi/vízügyi mérnök szakirányon,
  • szennyvíztisztítási technológiák ismerete (szivattyúk és kompresszorok, keverők, turbókompresszorok, víztisztító berendezések, mérőműszerek és levegőztető rendszerek),
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret,
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség,
  • mobilitás,
  • jó szervezőkészség,
  • határozott, magabiztos fellépés,
  • jó kommunikációs készség,
  • önálló munkavégzés,
  • budapesti lakhely.

Amit megbízónk kínál

  • Kihívást jelentő feladatok,
  • karrierlehetőség,
  • versenyképes javadalmazás,
  • dinamikus munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Magyar és angol VAGY német nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje az  E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol