www.cvonline.hu
Műszaki igazgató
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.12.15.
Jelentkezési határidő: 2014.12.19.
Hirdetés azonosító: 876854
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
A kulturális szektor egyik legmeghatározóbb több száz főt foglalkoztató szereplője részére keresünk az alábbi pozícióba munkatársat határozott időre

MŰSZAKI IGAZGATÓ

- 2 műemlék épület üzemeltetése
- épületek állag- és vagyonbiztonságával kapcsolatos feladatok ellátása
- karbantartási és fenntartási feladatok megszervezése és koordinálása
- beruházások lebonyolítása
- tűz- és munkavédelmi szabályok kialakítása, betartása és betartatása
- produkciókkal kapcsolatos tervelfogadások ütemezése
- technológiai feladatok meghatározása
- színpadi tárak munkájának megtervezése és koordinálása
- a színpadi művészi munka műszaki feltételeinek biztosítása
- produkciók műszaki meghatározásában való részvétel
- részvétel a műsortervek elkészítésében
- gyártóműhelyek munkáinak ütemezése és irányítása
- igazgatósággal való folyamatos kapcsolattartás

Követelmények
Az ideális jelölt rendelkezik az alábbi végzettségekkel és kompetenciákkal:

- főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség
- minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat (műszaki terület)
- tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- felhasználói szintű MS Office ismeret
- büntetlen előélet
- magabiztos, határozott fellépés
- vezetői attitűd
- kiváló kommunikációs készség
- csapatjátékos
- magas fokú nyitottság a művészetek iránt
- rugalmasság
- határozott idő vállalása

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
- előadó-művészi intézménynél szerzett több éves tapasztalat