www.cvonline.hu

Műszaki igazgató

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.10.07.

Pozíció leírása / Job description

A média iparban tevékenykedő nemzetközi ügyfelünk számára keresünk Műszaki igazgató pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Új, innovatív technológiák bevezetése adott piaci szegmensben
- Részt vesz nemzetközi projektekben a maga területén világszinten piacvezető vállalat berkein belül
- Részt vesz a vállalat stratégiai terveinek elkészítésében a menedzsment team tagjaként
- Kapcsolatot tart az alvállalkozókkal, a városgazdálkodási műszaki szolgáltatókkal, államigazgatási intézményekkel és más külső partnerekkel
- Az osztályát érintő teljes körű átszervezést végrehajtja, majd utána irányítja körülbelül 50 fős osztályát
- Optimalizálja az üzemeltetési költségeket
- Tárgyal és szerződik a beszállítókkal

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki) végzettség
- Legalább 3-4 év szakmai tapasztalat vezetői pozícióban a karbantartás, forgalmazás, szerviz, és kapcsolódó szolgáltatások terén
- Terepmunka-csapatok irányításában szerzett többéves tapasztalat
- Magas szintű tárgyalástechnikai ismeretek, kitűnő kommunikációs képesség
- Kiváló számítógépes ismeretek (MS Office)
- Kiváló angol nyelvtudás
- Érvényes B-kategóriás autóvezetői engedély
- Precizitás és jó szervezőkészség
- Mobilitás
- Kiváló vezetői attitűd és döntéshozatali képesség

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Izgalmas, sokrétű munkakör
- Nemzetközi környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -