www.cvonline.hu

MŰSZAKI IGAZGATÓ

  • A hirdetés 860 napja lejárt

Több éves stratégai vezető gyakorlattal rendelkező gépészmérnököt keresünk egy magyar tulajdonú gyártó cég

Műszaki igazgatói

posztjára, a budapesti agglomeráció déli részén található Szigetszentmiklósra.

Parnerünk egy több, mint 100 főt foglalkoztató magyar vállalkozás. Vasúti szerelvények szénacél tartályainak gyártásával foglalkoznak, a magyarországi piacon konkurencia nélküli piacvezetőként. Elkészített termékeik 85%-át exportálják: a világon mindenütt lehet találkozni velük, de legfontosabb felvásárlóipiacuk Nyugat-Európa és a közel-keleti régió. Az új kolléga személyében egy nyitott és rugalmas, szakmailag tapasztalt, határozott kiállású vezetőegyéniséget keresnek.

Feladatok:

  • A rábízott terület műszaki tevékenységének teljes körű szakmai irányítása és felügyelete,
  • a termelési folyamat komplex irányítása, felügyelete,
  • a gyártáshoz kapcsolódó problémák feltárása és megoldása,
  • a sorozatgyártási folyamatok optimalizálása,
  • részvétel új termék-koncepciók kidolgozásában,
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel,
  • a tervezés irányítása és összehangolása a megrendelői igényekkel,
  • az erőforrások ideális elosztása,
  • részvétel a cég üzemeltetési, műszaki, karbantartási, korszerűsítési, technológiai koncepcióinak kialakításában és megvalósításában,
  • angol nyelvű szakmai dokumentáció feldolgozása.

Elvárások:

  • Egyetemi gépészmérnöki végzettség (hegesztés, gépgyártás vagy közlekedés szakirányon),
  • legalább 5-8 éves mérnöki szakterületen szerzett tapasztalat,
  • melyből legalább 3 év stratégiai vezetői gyakorlat,
  • felsőfokú angol nyelvtudás,
  • jó kommunikációs készség és együttmüködési képesség,
  • rugalmasság, önállóság és terhelhetőség,
  • határozott, agilis fellépés.

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás,
  • vasúti szerkezetgyártásban szerzett tapasztalat,
  • minőségbiztosítási rendszerek működtetésében szerzett tapasztalat,
  • sorozatgyártási ismeretek.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (Pest megye)

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Szigetszentmiklós
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő