www.cvonline.hu

Műszaki Igazgató | Technical Manager - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 343 napja lejárt

Feladatkör:
Multinacionális fémipari cég öntödéjébe keresünk gyakorlott műszaki vezetőt! Ebben a munkakörben ezek lesznek az Ön legjelentősebb feladatai: teljes felelősségvállalás az öntöde termelékenységéért, rendelkezésre állásáért. A folyamatmérnökségi és a gyártástámogató mérnökségi csapat vezetése technológiai szempontból. A termeléshez szükséges műszaki háttér biztosítása, a felmerülő technikai problémák elhárítása és folyamatos fejlesztése.. Kapacitás maximalizálása, fejlesztése, selejt csökkentése. Új gépek beüzemelésének felügyelete, gépspecifikációk engedélyezése, a terület stratégiájának kialakítása. Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el önéletrajzát még ma! Felgyorsíthatja a kiválasztási folyamatot, ha bérigényét is megadja, illetve megjelöli munkába állásának legkorábbi lehetséges időpontját.

Végzettség:
Felsőfokú (egyetem, főiskola) műszaki végzettséggel rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
5-10 éves, öntöde és magkészítés területen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - Tárgyalóképes angolnyelv-tudással rendelkezik. - Komoly ismeretekkel/ tapasztalatokkal bír öntödei technológiákban. - Vezetői attitűd, jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség, problémamegoldó szemlélet jellemzi.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Multinacionális fémipari vállalat.
Karbantartási igazgató | Maintenance director - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Műszaki manager

Lenár-Jagd Kft.

Műszaki managert keresünk. Társaságunk 1998-ban...
XIII. kerület, Budapest, Pest

Junior könyvelő - Tatabánya környéke

T-HR Kft.