www.cvonline.hu

Műszaki igazgató / Karbantartási igazgató

  • A hirdetés 967 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóiparnak beszállító Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk leadert:

Pozíció leírása:

Karbantartási tevékenységek szervezése (nagyjából 20-25 fős karbantartói csapat munkájának hatékony szervezése);
Folyamatmérnöki csapat munkájának összefogása;
Gyártási technológiák alapos ismerete (PLC (siemens S7) hidraulika, pneumatika, 100-200 tonnás prések);
Karbantartási programok kialakítása és implementációja;
Komplex problémák esetén a technikusok munkájának szakmai támogatása;
Teljeskörű megelőző karbantartási terv készítése a megmunkáló üzem részére (500 fő feletti vállalat);
LEAN, SMED, QCO feladatok;
Ergonómiai fejlesztések koordinálása - folyamatmérnökségen keresztül;
Riportolás a gyárigazgató részére.

Követelmények:

Mérnöki végzettség;
Karbantartásvezetői tapasztalat;
Komplex rálátás egy autóipari gyár működésére, rendszerszemlélet;
Aktív angol és/vagy német nyelvtudás;
PLC, hidraulika, pneumatika és préses ismeret.

Munkavégzés helye:

Kecskemét környéke, Bács-Kiskun megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés és juttatási csomag;
Önállóság és döntési jogkör.

Ideális pályázó:

Kiváló csapatépítő képesség;
Sok éves tapasztalat vezetői pozícióban;
Magas stressztűrő képesség.

Helyek Kecskemét
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség