www.cvonline.hu

Műszaki igazgató helyettes

Magyar tulajdonú piacvezető logisztikai szolgáltató cég

munkatársat keres.

Feladatok:

  • A vállalati eszközállománnyal (kamion, teherautó, szgk) való hatékony gazdálkodás,
  • A beszállítói kör kialakítása, menedzselése,
  • A TCO minimalizálása, a vevő kiszolgálási célok teljesülése mellett,
  • Költségvetés tervezés, menedzsment,

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Flottaüzemeltetés területen szerzett min. 10 év tapasztalat,
  • Minimum 4 év hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat

Az ideális jelölt:

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik mind szóban, mind írásban,
  • Erős problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • Csapatjátékos, jó kapcsolatteremtő készséggel,
  • Stressz tűrő képessége magas,
  • Dinamikus, határozott és érett személyiség,

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, családias légkörű munkahely
  • Önálló, felelősségteljes munkakör

Jelentkezéshez kérjük a kompenzációs igényt is csatolni.

Munkavégzés helye Miskolc
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Miskolc