www.cvonline.hu

Műszaki gyakornok

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 917393

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik. Budapesti központunkba munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Munkavégzés az alábbi három terület egyikén:

Facility Management - kiértékelések készítése,  ügyviteli szoftverek kezelése

Beschaffung (technikai beszerzés) - segítségnyújtás technikai berendezésekkel, céges autóflottával kapcsolatos dokumentumok rendszerezésében, kezelésében

Bau (építészet, expanzió) - az iroda elérhetőségének biztosítása, partnerekkel és hatóságokkal történő kapcsolattartás

Egyéb feladatok:

  • adminisztrációs feladatok, adat-nyilvántartás, időpont-egyeztetés
  • prezentációk előkészítése, fordítási feladatok
  • közreműködés a szakterülethez kapcsolódó projektekben való részvétel

Profil:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok  (műszaki, építészmérnöki kar, gazdasági tanulmányok)
  • min. középfokú német nyelvtudás
  • magas szintű MS Office-ismeretek (kiváltképp Excel)
  • kiváló analitikus képesség, elemző és problémamegoldó szemléletmód
  • jól szervezett munkavégzés, jó időbeosztási képesség

Amit kínálunk:

  • betekintés a vállalat műszaki, technikai beszerzési, építészeti vagy ingatlangazdálkodási osztályának munkájába
  • gyakornoki lehetőség egy nemzetközi, a piacon elismert nagyvállalatnál
  • csapatmunka, melyben a kreativitás, az elhivatottság értéket képvisel
  • versenyképes gyakornoki jövedelem
  • kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési jegy (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

Jelentkezni lehet

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését töltse ki online jelentkezési lapunkat! Kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát is!

Online elérhetőségünk: Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja