www.cvonline.hu

Műszaki gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.25.
Hirdetés azonosító: 1202582

Ezúttal műszaki kerámiagyártás területén jelenlevő nemzetközi partnercégünk részére keresünk Sóskútra Műszaki gyakornokot, heti 1-2 nap vállalással!

Feladatok:

  • Műszaki rajzok ellenőrzése
  • Műszaki adminisztratív feladatok ellátása nyilvántartási rendszerben
  • Présszerszámok azonosítása

Elvárások:

  • Műszaki tanulmányok folytatása akítv vagy passzív tagozaton
  • Műszaki rajz olvasásban való jártasság
  • Adobe Reader és Ms Office programok ismerete

Munkavégzés helye: Sóskút

Munkaidő: heti 1-2 nap vállalása, 8:00-16:00 óra között 8 órában

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai tudás biztosítása nemzetközi cégnél
  • Utazási költségtérítés
  • Azonnali kezdés

Ha felkeltettük az érdeklődésedet a pozíció iránt, kérlek Link megjelenítéset követően add le a jelentkezésedet.