www.cvonline.hu

Műszaki gyakornok (diákmunka)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 814811

Magyar tulajdonú gyártó partnerünk számára keresünk irodai és termelési műszaki adminisztrációs feladatokra diák munkatársat

Feladatok:
  • Műszaki támogató feladatok elvégzése,
  • Termelési folyamatok dokumentálása, nyomon követése,
  • Adatok rögzítése, feldolgozása, rendszerezése,
  • Kimutatások készítése,
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony,
  • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok,
  • Erős Excel ismeret,
  • Használható angol nyelvismeret előny,
  • Heti legalább 3-4 napon napi 4-6 óra munkavégzés vállalása.
Munkavégzés helye:
  • Kazincbarcika
Kapcsolat:
Jelentkezését, önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:
E-mail cím megjelenítése
Kérjük, tüntesse fel az e-mailben: Műszaki gyakornok (diákmunka)