www.cvonline.hu

Műszaki gyakornok (diákmunka)

  • A hirdetés 1109 napja lejárt

Hidraulikus szerszámok kereskedelmével, illetve a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások elvégzésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő, kislétszámú cég, mely elsősorban nehézipari felhasználóknak kínál megfizethető hatékony megoldásokat munkájuk megkönnyítésére. (Bővebb információ a Link megjelenítése honlapon.) keres budapesti telephelyére gyakornokot részmunkaidőben

Feladatok:

  • A forgalmazott hidraulikus berendezések javítása karbantartása
  • Az értékesített berendezések átadása, vevőszolgálati feladatok ellátása
  • Megrendelések kezelése, raktározási feladatok ellátása
  • Az elvégzett feladatok adminisztrálása, riportálása

Követelmények

  • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Internet és MS Office használat, e-mailezés)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés, kitűnő problémamegoldó készség
  • Rugalmas munkaidő vállalása (igénytől függően heti 20-40 óra)

Amit kínálunk:

  • Ipari tapasztalatszerzési lehetőség
  • Diplomamunka írási lehetőség
  • Bruttó 800 Ft./óra fizetés

Munkavégzés helye:
Budapest IV. kerület

Kapcsolat:
Jelentkezésed az alábbi email címre várjuk önéletrajz küldésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő