www.cvonline.hu

Műszaki gyakornok (diákmunka)

  • A hirdetés 885 napja lejárt
Magyar tulajdonú gyártó partnerünk számára keresünk irodai és termelési műszaki adminisztrációs feladatokra diák munkatársat.

Feladatok:
  • Műszaki támogató feladatok elvégzése,
  • Termelési folyamatok dokumentálása, nyomon követése,
  • Adatok rögzítése, feldolgozása, rendszerezése,
  • Kimutatások készítése,
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony,
  • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok,
  • Erős Excel ismeret,
  • Használható angol nyelvismeret előny,
  • Heti legalább 3-4 napon napi 4-6 óra munkavégzés vállalása.
Munkavégzés helye:
  • Kazincbarcika
Kapcsolat:
Jelentkezését, önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése. Kérjük, tüntesse fel az e-mailben: Műszaki gyakornok (diákmunka)