www.cvonline.hu

Műszaki / gépészmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1118648
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Woco Ipartechnika Kft. műanyag alkatrészek fröccsöntésével és szerelésével foglalkozó budapesti cég munka lehetőséget kínál egyetemisták részére. Jelenleg gépészmérnök gyakornoki pozícióra keresünk gyakornokot.

Feladatok:

  • Minőségügyi dokumentálásban való segítség
  • Minőségügyi mérnökök munkájának segítése, támogatása
  • Ellenőrzési utasítások készítése
  • WE kártyák készítése
  • Részvétel termék auditokon

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Műszaki tanulmányok folytatása utolsó éves hallgatóként
  • A munka vállalása hosszú távra (minimum 10-12 hónapra)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Precizitás, időgazdálkodás
  • Gyakorlatias beállítottság

Munkaidő: Hétfő-péntek, 08:00-17:00 óra között heti 25-40 óra vállalása

Előnyt jelent:

  • Műszaki tanulmányok folytatása gépészmérnöki vagy minőségügyi szakirányon

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 1000 Ft/óra
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Diploma munka megírásában való segítségnyújtás
  • Azonnali kezdés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!