www.cvonline.hu

Műszaki főmunkatárs

  • A hirdetés 771 napja lejárt

Miskolci székhelyű ipari vállalat

műszaki főmunkatársat

keres

az alábbi feladatok ellátására

Feladatok:

  • Gépek, berendezések és épületek üzemeltetésének, karbantartásának megszervezése, koordinálása, a szükséges alkatrészek biztosítása
  • Folyamatos üzem alapfeltételeinek és kiszolgáló berendezéseinek (ipari víz, gázkazánok, áramellátás, szennyvízkezelő) biztosítása
  • Műszaki beruházások koordinálása
  • Költségek optimalizálása
  • Vállalatirányítási rendszer működtetése
  • Javaslatok kidolgozása, és részvétel a fejlesztésekben, minőségügyi problémák megoldásában
  • Együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Különböző feladatokat végző munkavállalók csoportjainak irányításában szerzett tapasztalat
  • Minimum középvállalati szinten megszerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Nagy munkabírás, nagyfokú önállóság
  • Együttműködési készség, proaktív szemlélet
  • Vezetői szemlélet, stratégiai gondolkodás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Projektvezetői tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • TPM ismerete

Egyéb információ az állásról: Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Miskolc

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő