www.cvonline.hu

MŰSZAKI FELMÉRŐ

  • A hirdetés 942 napja lejárt

FELHÍVÁS

A MÁV Ingatlankezelő Kft.

megbízási szerződéssel partnereket keres

feladatok ellátására

ZALA, GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYÉKBEN

A MÁV Ingatlankezelő Kft. fő tevékenységi köre:

A MÁV Zrt. tulajdonában lévő ingatlanok kezelése, felügyelete, üzemeltetése, karbantartása. A felmerülő műszaki hibák és az ütemezett tervben előírt felújítási munkák elvégzése, lebonyolítása, valamint közmű-üzemeltetési, ingatlanüzemeltetéshez kapcsolódó hőszolgáltatás és külső területek gondozása.

A megbízás célja:

A Társaságunk által meghatározott lakások általános felmérése, helyszíni műszaki vizsgálata, állapotrögzítéssel és lakásberendezési leltárral.
A feladat ellátása során eltérő jellegű adatlapok kitöltése szükséges, melyek részben az épülethez, a lakáshoz és a bentlakóhoz kapcsolódnak.

Fő feladatok:

  • lakások műszaki felmérése, állapotrögzítés, leltár, szükség esetén alaprajz felmérés és műszaki rajzolás;
  • a lakás lakójával kapcsolatos adatok felmérése, ellenőrzése;
  • adatlapok kitöltése, rögzítése, fényképek készítése.

A foglalkoztatás feltételei:

  • középfokú műszaki végzetség;
  • előny a magasépítésben szerzett gyakorlat, technikusi oklevél, és egyéb szakmai végzettségek;
  • előny lakásgazdálkodási feladatok végzése;
  • előny banki szakterületen végzett értékbecslői, műszaki felmérési szakmai gyakorlat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • biztos felhasználó tudás Excel, Word dokumentumkezelésben;
  • jó kommunikáció, ügyfélkapcsolati tapasztalat.

A munka természetéből adódó speciális körülmények:

  • megbízási jogviszony (az elvégzett munka minőségétől függően hosszabb távú együttműködés);
  • változó munkavégzési hely;
  • rugalmas időbeosztás;
  • fényképezőgép, számítógép, szkenner, internet szükséges a feladat ellátásához;
  • a felméréshez a megbízó kizárólag a műszaki oktatást, az adatlapokat és jegyzőkönyveket biztosítja, továbbá meghatározza a felmérési helyszíneket heti ütemezés szerint.

A jelentkezéseket a pozíció, valamint a preferált munkavégzési hely megjelölésével az alábbi
email címre várjuk.
A beérkezési határidő: 2014. október 25.

Helyek Zala
Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő