www.cvonline.hu

MŰSZAKI FELMÉRŐ

  • A hirdetés 957 napja lejárt

A MÁV Ingatlankezelő Kft.
megbízási szerződéssel partnereket keres
MISKOLC
vonzáskörzetében

feladatok ellátására

A MÁV Ingatlankezelő Kft. fő tevékenységi köre:
a MÁV Zrt. tulajdonában lévő ingatlanok kezelése, felügyelete, üzemeltetése, karbantartása. A felmerülő műszaki hibák és az ütemezett tervben előírt felújítási munkák elvégzése, lebonyolítása, valamint közmű-üzemeltetési, ingatlanüzemeltetéshez kapcsolódó hőszolgáltatás és külső területek gondozása.

A megbízás célja:
a Társaságunk által meghatározott lakások általános felmérése, helyszíni műszaki vizsgálata, állapotrögzítéssel és lakásberendezési leltárral.
A feladat ellátása során eltérő jellegű adatlapok kitöltése szükséges, melyek részben az épülethez, a lakáshoz és a bentlakóhoz kapcsolódnak.

Fő feladatok:

  • lakások műszaki felmérése, állapotrögzítés, leltár, szükség esetén alaprajz felmérés és műszaki rajzolás;
  • a lakás lakójával kapcsolatos adatok felmérése, ellenőrzése;
  • adatlapok kitöltése, rögzítése, fényképek készítése.

A foglalkoztatás feltételei:

  • középfokú műszaki végzettség;
  • előny a magasépítésben szerzett gyakorlat, technikusi oklevél, és egyéb szakmai végzettségek;
  • előny lakásgazdálkodási feladatok végzése;
  • előny banki szakterületen végzett értékbecslői, műszaki felmérési szakmai gyakorlat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • biztos felhasználó tudás Excel, Word dokumentumkezelésben;
  • jó kommunikáció, ügyfélkapcsolati tapasztalat.

A munka természetéből adódó speciális körülmények:

  • megbízási jogviszony (az elvégzett munka minőségétől függően hosszabb távú együttműködés);
  • változó munkavégzési hely;
  • rugalmas időbeosztás;
  • fényképezőgép, számítógép, lapolvasó, nagy feltöltési sebességű internetkapcsolat szükséges a feladat ellátásához;
  • a felméréshez a megbízó kizárólag a műszaki oktatást, az adatlapokat és jegyzőkönyveket biztosítja, továbbá meghatározza a felmérési helyszíneket változó gyakorisággal.

A jelentkezéseket a pozíció, valamint a preferált munkavégzési hely megjelölésével a
alábbi e-mail címre várjuk 2014. október 10. napjáig. Kérjük, a jelentkezésre megküldött e-mail tárgy mezőjében az alábbiak szerint tüntessék fel az információkat: műszaki felmérő – Miskolc

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő