www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1099949
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MŰSZAKI FEJLESZTŐMÉRNÖK (AB)

Feladatok:
  • Gyártó célgépek, automatizált gépsorok villamos részeinek, vezérlésének kidolgozása, megtervezése, megépítés irányítása, koordinációja
  • PLC programozás
  • Tesztek végeztetése, eredmények feldolgozása és elemzése
  • Gyártási idő megállapítása és analízise
  • Meglévő konstrukciók optimalizálása, a kapcsolódó költségek csökkentése
  • Alkalmanként elkészítésükben való közreműködés
  • Helyszíni szerelésnél közreműködés
  • Gépkönyvek, üzemeltetői dokumentációk készítése
  • Kapcsolatépítés külső szállítókkal, gyártókkal
  • Külföldi tanulmányutakon való részvétel

Elvárások:
  • Villamosmérnöki, vagy üzemmérnöki végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Omron, Allen Bradley, Siemens PLC-k és elektronikus eszközök ismerete
  • E-Plan rendszer ismerete
  • Safety rendszer ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Tech People LÁBLÉC